Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 aici fana lui minhyuk:))>:D<

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Liana
Ready N Go
Ready N Go
Liana


Mesaje : 72
Vârstă : 34

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 7:33 am

Buna,ma numesc Liana am 21 de ani si ma bucur sa va cunosc :)
Am descoperit trupa cn blue de ....hmmm :-?....cred ca mai exact de 3-4 luni, cand am vazut drama "you're beautiful"
Apoi m-am dus repede si am cautat pe net si am descoperit trupa din care face parte( initial habar nu aveam ca este si cantaret Very Happy... )
A fost de ajuns sa ascult o melodie ca mi-a placut trupa la nebunie :lol: abia asteptam sa am putin mai mult timp liber sa caut forum,info,songs etc Very Happy
Desi ador trupa,preferatul meu este Minhyuk Razz e mult prea dragalas cu fata aceea de copil :X ador felul in care isi interpreteaza rolul in Heartstrings mai ales cand face fata de puppy ;Wink iar ochelarii aia prea mari pentru fata lui si felul in care isi prinde parul cand e pe scena....imi vine sa il pap :lol: :lol:
are noroc ca nu e comestibil :)) :twisted: Very Happy
Oricum am vorbit prea mult si nu as vrea sa va plicitisesc...asa ca daca aveti si alte intrebari nu ezitati sa le adresati:P
si sper sa ma primiti in familia voastra:">
kisses and hugs for everyone >Very Happy<:*>Very Happy<:*
bye bye
Sus In jos
ZEA.CNBlue
Ready N Go
Ready N Go
ZEA.CNBlue


Mesaje : 56
Vârstă : 32
Location : Galati

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 11:54 am

hei imi pare bine sa te vad si aici chingu
hugss
Sus In jos
http://childrenofempirerom.forumgratuit.ro
Liana
Ready N Go
Ready N Go
Liana


Mesaje : 72
Vârstă : 34

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 9:03 pm

hey chingule tanks
a big hugs for you >Very Happy<>Very Happy< Razz [ah firar limbutza asta :))]
Sus In jos
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower
sweet~lovelight


Mesaje : 415
Vârstă : 27
Location : Right here.

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:03 pm

Hey welcome! ^^
Eu sunt Gaby, admina.
Sper sa iti placa aici. <3
Sus In jos
https://boiceromania.forumgratuit.ro
Liana
Ready N Go
Ready N Go
Liana


Mesaje : 72
Vârstă : 34

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeMier Iul 20, 2011 12:06 pm

hey>Very Happy<
thanks si ma bucur sa te cunosc:-*
da imi place pe forum e chiar placut Razz


Ultima editare efectuata de catre Liana in Mier Aug 24, 2011 10:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 11:31 am

Hello, liana ! si eu il ador pe minhyuk !parca ce ai spus despre el ar fi iesit din gura de la mine !in fine, spor la postat si sper sa te distrezi la noi pe forum ;-) !
Sus In jos
Liana
Ready N Go
Ready N Go
Liana


Mesaje : 72
Vârstă : 34

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeJoi Iul 21, 2011 9:19 pm

hey thanks hug
oooo uite ca avem un lucru in comun Very Happy :minhyuk puppy Very Happy
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 2:22 am

Keke! i'm so happy about it !
Sus In jos
Liana
Ready N Go
Ready N Go
Liana


Mesaje : 72
Vârstă : 34

aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 3:50 am

mee tooo Razz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





aici fana lui minhyuk:))>:D< Empty
MesajSubiect: Re: aici fana lui minhyuk:))>:D<   aici fana lui minhyuk:))>:D< Icon_minitime

Sus In jos
 
aici fana lui minhyuk:))>:D<
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Haruka e aici
» Heeei there <3 Smochinaaa aici :>
» Ai chef să floodezi? Dă un click pe aici....
» A Minhyuk a day
» Tweet MinHyuk

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente