Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

  Nice to meet you!♥

In jos 
+2
Andrea
elena
6 participanți
AutorMesaj
elena
I'm A Loner
I'm A Loner
elena


Mesaje : 7
Vârstă : 27

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Sept 17, 2011 6:13 am

Buna sunt Elena am 14 ani jumatate imi place K-pop-ul mult chiar daca sunt fana de 9 luni asta nu m-a oprit sa sa cunosc foarte bine una dintre trupe SS501 cat si pe celelate ,si la mine a inceput totul cu o K-drama care m-a fascinat foarte mult si de la ea a mai fost decat un pas pana in lumea Coreei si a culturi ei minunate.Prima melodie de la CN BLUE ascultata fiind Let's go crazy care mi-a placut asta determinandu-ma sa ascult si alte melodii de a le lor(nu foarte multe la numar)inscriinduma aici sper sa cunosc cat mai bine trupa!
Astept intrebari ca prin ele sa aflati mai multe despre mine iar eu la randul meu sa aflu cat mai multe despre trupa!                      Nice to meet you!♥ 2469084891
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl
Andrea


Mesaje : 708
Vârstă : 32
Location : Piatra Neamt , Romania

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Sept 17, 2011 11:58 am

Bine ai venit Elena !
Eu nu cred ca am intrebari ... dar restu daca vor avea te vor intreba !

Spor la postat si sa sper sa te simti bine aici cu noi .
                     Nice to meet you!♥ 460338459
Sus In jos
http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
Yuki
Translator
Translator
Yuki


Mesaje : 191
Vârstă : 27
Location : Piatra Neamt

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeMier Sept 21, 2011 2:43 pm

Bun venit Elena! Si pe mine tot Elena ma cheama.. avem destule in comun.
Sper sa fim prietene si sa ne mai citim pe forum!                      Nice to meet you!♥ 2132602911
Sus In jos
elena
I'm A Loner
I'm A Loner
elena


Mesaje : 7
Vârstă : 27

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 4:01 am

multumesc fetelor de primire imi pare rau ca nu am mai postat fiindca nu prea mai am timp deloc I love you
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl
Andrea


Mesaje : 708
Vârstă : 32
Location : Piatra Neamt , Romania

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 4:11 am

Nu e nimic elena. Cum am mai zis importante sunt proiectele . Poate incerci sa participi la cel mai important il gasesti in 2 subiecte la Pojects !
Sus In jos
http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 7:20 am

Welcome,Elena!Bun venit in familia noastra si spor la postat!
Eu as avea o intrebare:care este mebrul tau preferat? Sau ai mai multi mebri preferati?
Sus In jos
dootzy.hgs
Ready N Go
Ready N Go
dootzy.hgs


Mesaje : 83
Vârstă : 30
Location : Primadonna Romania

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeSam Oct 01, 2011 11:25 am

Buna, Elena. Bine ai venit Very Happy
Am vazut ca vrei sa fii mod. Daca Gaby te accepta, please be active.

Have fun Very Happy
Sus In jos
http://fti-romania.forumest.ro
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 2:31 am

buna elena
bine ai venit
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Continut sponsorizat





                     Nice to meet you!♥ Empty
MesajSubiect: Re: Nice to meet you!♥                        Nice to meet you!♥ Icon_minitime

Sus In jos
 
Nice to meet you!♥
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente