Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fetele ideale !

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Andrea
Love Girl
Love Girl
Andrea


Mesaje : 708
Vârstă : 32
Location : Piatra Neamt , Romania

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 5:23 am

MinHyuk: “Fata ideala pentru mine este cea care arata pur si inocent. Si imi place sa fiu cu cineva in prezenta caruia ma simt confortabil.”
JongHyun: “Imi place sa fiu cu cineva cu care te distrezi, de asemenea.”
YongHwa: “Avem treaba mereu,deci vreau pe cineva care sa ma inteleaga si sa se simta bine cu mine.”
JungShin: “Cred ca daca ea se poate simti bine cu mine ,totul e bine. Nationalitatea sau varsta nu conteaza, deci fetele japoneze sunt bine primite, de asemenea ( ras ).”
Sus In jos
http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
Ga-Bi
I'm A Loner
I'm A Loner
Ga-Bi


Mesaje : 44
Location : Navodari

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeDum Noi 13, 2011 10:59 am

eeee, e bineeee, ne incadram la fix Razz
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeSam Noi 26, 2011 11:28 am

Daca ar fi sa aleg,nu as putea!
Sus In jos
SnowFlake
I'm A Loner
I'm A Loner
SnowFlake


Mesaje : 28
Vârstă : 29
Location : Targu Mures

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 3:02 am

Jonghyun oppa, sa stii ca ma descurc destul de bine sa fac lumea sa se amuze Fetele ideale ! 4129815804 .
Nu stiu voi, fetelor, dar mie imi convine ce au scris ei pe aici, cred ca exista cel putin cate una pentru fiecare Fetele ideale ! 2132602911 (fata, ma refer), asa ca sigur nu o sa ramana la faza de "I'm a loner" Fetele ideale ! 460338459 .

Baieti, va ador gusturile! Fetele ideale ! 460338459 . CNBlue FIGHTING!!!
Sus In jos
theefh
Ready N Go
Ready N Go
theefh


Mesaje : 93
Location : Craiova

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 2:24 pm

Citat :
YongHwa: “Avem treaba mereu,deci vreau pe cineva care sa ma inteleaga si sa se simta bine cu mine.”
Oppa te astept si o viata daca vrei tu Fetele ideale ! 2132602911 Fetele ideale ! 177021459
JungShin: “Cred ca daca ea se poate simti bine cu mine ,totul e bine. Nationalitatea sau varsta nu conteaza, deci fetele japoneze sunt bine primite, de asemenea ( ras ).”
Ce vrea sa spuna cu"fetele japoneze" noi ce avem???ne trebuie ochii alungiti...ma dezamagesti oppa Fetele ideale ! 811427544
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitimeMier Sept 12, 2012 12:43 am

Nu ne trebuie neapărat ochi alungiţi , trebuie să avem ochii cel puţin căprui închis şi să fim cel puţin şatene la păr. Faza cu ochiii alungiţi se rezolvă cu ajutorul machiajului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fetele ideale ! Empty
MesajSubiect: Re: Fetele ideale !   Fetele ideale ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Fetele ideale !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE :: CNBLUE-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente