Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Bunaa,Lala here ♥

In jos 
+2
★MiRa★
Lailah
6 participanți
AutorMesaj
Lailah
I'm A Loner
I'm A Loner
Lailah


Mesaje : 31
Vârstă : 26
Location : Heaven

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 1:42 am

Buna ma numesc Laura,dar prietenii imi spun Lala Bunaa,Lala here ♥ 2132602911 Am 14 ani :"> . Sunt din Cluj si ii ador pe cei de la CN Blue ,recent am auzit de ei si nu trece o zi sa nu ii ascult ^.^ ii ador I love you .Preferatul meu este Kang Min Hyuk este atat de cuteeee<3 Daca aveti intrebari am sa va raspund bucuroasa :) LOVE Bunaa,Lala here ♥ 2132602911
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 11:07 am

Bună , Lala! Mă bucur că a mai sosit un Boice la noi! Şi mie îmi place Minhyuk .
Văd că îţi place mult CNB , deci te întreb cum şi când i-ai descoperit . Have fun !
Sus In jos
Lailah
I'm A Loner
I'm A Loner
Lailah


Mesaje : 31
Vârstă : 26
Location : Heaven

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 12:56 pm

Pai am auzit de la o prietena de Heartstrings si mi-am propus sa ma uit ,cand i-am vazut pe Jung Yong Hwa si Kang Min Hyuk m-am indragostit de ei ;x sunt foarte draguti amandoi ,am inceput sa caut informatii si poze cu ei si am descoperit ca fac parte din trupa CN BLUE am cautat pe youtube melodii de la ei si m-au fermecat si de atunci am devenit fana lor . ^.^ Multumesc de primire :* si ma bucur sa aflu ca si tie iti place de Min Hyuk Bunaa,Lala here ♥ 2132602911
Sus In jos
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower
sweet~lovelight


Mesaje : 415
Vârstă : 27
Location : Right here.

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 1:53 pm

Hey Lala! Bine ai venit!
Eu sunt Gaby, le fondator, daca intampini probleme sa ma anunti pe mine, Andrea sau Sweet_IU ^^

Sper sa ii sustii si in viitor pe cei de la CNBLUE si sa ramai activa pe forum ^^
Care este melodia ta preferata? <3
Sus In jos
https://boiceromania.forumgratuit.ro
Lailah
I'm A Loner
I'm A Loner
Lailah


Mesaje : 31
Vârstă : 26
Location : Heaven

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeDum Feb 19, 2012 2:24 am

Buna Gaby ^.^Multumesc de primire
Cu siguranta ii voi sustine pe cei de la CN Blue ,si voi fi activa pe acest forum .
Tu si staff'ul ati facut o treaba superba ,mii de felicitari ! Bunaa,Lala here ♥ 2132602911
Pfff toate melodiile lor le ador ..greu de ales una preferata dar cred ca Love Girl imi place in mod special.. insa si restu imi plac .
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 1:33 am

hei laura
nu stiam ca suntem vecine de judet
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Lailah
I'm A Loner
I'm A Loner
Lailah


Mesaje : 31
Vârstă : 26
Location : Heaven

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 4:49 am

Heyy Roxy ^.^
Ahh ce tare Very Happy Daca doresti imi poti lasa id-ul tau poate am sa trec candva pe la Bistrita si sa ne vedem ,mi-ar placea sa cunosc mai multi fani CN Blue de prin alte orase sa mai discutam Very Happy
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 2:20 am

roxy_pytik@yahoo.com
sa sti ca si eu ma bucur ca am in liceu fani CN Blue
in vacante ne putem vedea
as vrea so organizez un fanmeeting la bucuresti
am si o pagina pentru Corean Fanmeeting Transylvania : https://www.facebook.com/groups/125078820918844/
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
andreeaX4
I'm A Loner
I'm A Loner



Mesaje : 1

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMar Sept 04, 2012 3:45 am

buna. mai primiti fane pe aici? Bunaa,Lala here ♥ 3723417839
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 3:00 am

Cum să nu! Te invit să creezi şi tu un topic de prezentare şi să citeşti regulamentul. Have fun şi spor la postat!
Sus In jos
andreutza2000
I'm A Loner
I'm A Loner
andreutza2000


Mesaje : 49

Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitimeMar Sept 11, 2012 7:22 am

Buna Lala!!! Ma numesc Andreea si spere sa te simti bine printre noi!!!! Like a Star @ heaven Bunaa,Lala here ♥ 1053669456
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bunaa,Lala here ♥ Empty
MesajSubiect: Re: Bunaa,Lala here ♥   Bunaa,Lala here ♥ Icon_minitime

Sus In jos
 
Bunaa,Lala here ♥
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creează un forum | Muzica | Pop, Varietati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente