Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Salut tuturor!!! CN to the Blue...

In jos 
+2
SnowFlake
Ada_luvCNB
6 participanți
AutorMesaj
Ada_luvCNB
I'm A Loner
I'm A Loner



Mesaje : 6
Vârstă : 30
Location : Targu-Mures

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 5:59 am

Buna tuturor!!! Sper ca nu fac dublu post pentru ca am deschis acelasi topic ieri si astazi cand am intrat nu mai imi aparea niciunde...poate am facut eu ceva gresit ! :))
Numele meu este Adelina, dar prietenii imi spun Ada. Am 18 ani si sunt din Targu-Mures. Imi place enorm de mult de aceasta trupa si cred ca si peste 100 de ani daca e vorba despre CNBlue tot o sa le ascult muzica! Salut tuturor!!! CN to the Blue... 2012927574
Favoritul meu este Yong Hwa care are un stil aparte si imi place foarte mult de el ca se descurca cu orice...Luv you Yong Hwa!!! Salut tuturor!!! CN to the Blue... 2404614277
Sus In jos
SnowFlake
I'm A Loner
I'm A Loner
SnowFlake


Mesaje : 28
Vârstă : 29
Location : Targu Mures

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 2:56 am

Hey Ada, welcome!! Salut tuturor!!! CN to the Blue... 40567898 Deci ai sosit!! Salut tuturor!!! CN to the Blue... 2616713419 . Eu nu te mai intreb nimic, ca nu are rost (stiu suficiente despre pasiunea ta pentru CNBlue), asa ca o sa iti urez doar sa ai spor la postat si sa te bucuri de ce gasesti pe aici!
YongYong lover, FIGHTING!!! Salut tuturor!!! CN to the Blue... 1053669456 Salut tuturor!!! CN to the Blue... 2685281973
Sus In jos
fliq
I'm A Loner
I'm A Loner
fliq


Mesaje : 42

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeLun Apr 02, 2012 2:20 am

Bun venit printre noi . Si mie imi place la nebunie aceasta trupa:X , mai ales ca e trupa mea favorita . Liderul meu favorit este Jung Yong Hwa .
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeVin Apr 06, 2012 12:42 am

Scuze de intarzierea destul de mare! Bun venit la noi , Ada ! Eu sunt Mi Ra , g-mod. Sper sa te simti bine printre noi si sa te bucuri de comeback-ul baietilor ! ^^
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeJoi Apr 19, 2012 11:31 am

salut ayda
bine ai venit
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
N@din3
Black Flower
Black Flower
N@din3


Mesaje : 185
Vârstă : 29
Location : Tg Jiu

Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitimeJoi Mai 10, 2012 10:03 am

Hey!!
Scuze de intarziere Sad .
Bine ai venit :*:*:* !!!
Sper sa te simti bine aiki :*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut tuturor!!! CN to the Blue... Empty
MesajSubiect: Re: Salut tuturor!!! CN to the Blue...   Salut tuturor!!! CN to the Blue... Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut tuturor!!! CN to the Blue...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut tuturor
» Jonghyun multumeste tuturor pentru suportul acordat ^^ [31.12.2012]
» Tracklist Re:Blue
» CN BLUE “Time is Over” PV
» CN BLUE Gifs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente