Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

  Bună!!! ^·^

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ValyAly29
Black Flower
Black Flower
ValyAly29


Mesaje : 126
Vârstă : 24
Location : Neverland ♥(¯`•.•´¯)♥

 Bună!!! ^·^  Empty
MesajSubiect: Bună!!! ^·^     Bună!!! ^·^  Icon_minitimeSam Iun 23, 2012 9:32 am

Mă numesc Valentina,dar îmi puteţi spune Valy  Bună!!! ^·^  2012927574 .Am 13 ani I love you . Să începem...Am auzit prima dată de C.N.Blue de la o foarte bună prietenă(Sweet_IU).Mi-a plăcut această trupă de prima dată când am ascultat una din melodiile lor...acea melodie a fost ''Love'' ^·^ . Ascult C.N.Blue de aproximativ 2 ani. Membrul meu preferat este yonghwa . sper sa imi fac cat mai multi prieteni ,acesta fiind primul meu forum pe care m-am inscris. ^=^ I am a true boice!
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

 Bună!!! ^·^  Empty
MesajSubiect: Re: Bună!!! ^·^     Bună!!! ^·^  Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 3:16 am

Buna , valy! Nu cred ca mai este nevoie sa ma prezint , pentru ca ma stii foarte bine Very Happy ... Sper sa te integrezi in comunitatea noastra si sa reusesti sa te descurci pe forum. Daca ai intrebari , poti sa-mi dai oricand un pm(mesaj privat)
si sa ma intrebi . Saranghae !  Bună!!! ^·^  1053669456
Sus In jos
andreutza2000
I'm A Loner
I'm A Loner
andreutza2000


Mesaje : 49

 Bună!!! ^·^  Empty
MesajSubiect: Re: Bună!!! ^·^     Bună!!! ^·^  Icon_minitimeMar Iul 24, 2012 2:22 am

Bun venit Valy!!! Eu sunt Andreea.............ma cunosti foarte bine...........doar suntem verisoare...... Sper sa iti placa pe forum, si sa te imprietenesti si cu ceilalti. What a Face Like a Star @ heaven I love you
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

 Bună!!! ^·^  Empty
MesajSubiect: Re: Bună!!! ^·^     Bună!!! ^·^  Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 12:54 pm

bine ai venit alaturi de noi Valy
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Continut sponsorizat





 Bună!!! ^·^  Empty
MesajSubiect: Re: Bună!!! ^·^     Bună!!! ^·^  Icon_minitime

Sus In jos
 
Bună!!! ^·^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente