Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?

In jos 
3 participanți

Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?
YongHwa
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_lcap53%Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
MinHyuk
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_lcap13%Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
JungShin
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_lcap13%Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
JongHyun
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_lcap20%Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_rcap
 20% [ 3 ]
Nu am neapărat un membru preferat
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_lcap0%Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 15
 

AutorMesaj
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Empty
MesajSubiect: Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?   Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Icon_minitimeSam Aug 11, 2012 6:32 am

Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?
Sus In jos
theefh
Ready N Go
Ready N Go
theefh


Mesaje : 93
Location : Craiova

Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?   Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 9:06 am

Sad daca stiam votam cu shin Sad nu are deloc voturi Sad
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower
Steph BOICE


Mesaje : 314
Vârstă : 28
Location : Iasi

Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?   Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Icon_minitimeVin Sept 14, 2012 11:56 am

oooo JungShin are doar 1 vot Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? 226790095
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?   Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Sondaj: Care este membrul tău preferat din CN BLUE ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care credeți că este numele noului album?
» Cate este ceasul?
» Yonghwa ne cere să luăm suplimente care să ne protejeze sănătatea!
» Este Minhyuk "gelos" pe inaltimea lui Jungshin? ^.~
» CN BLUE Gifs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE :: CNBLUE-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente