Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Boice Romania caută staff! (2013)

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Boice Romania caută staff! (2013) Empty
MesajSubiect: Boice Romania caută staff! (2013)   Boice Romania caută staff! (2013) Icon_minitimeLun Ian 21, 2013 12:29 am

Avem nevoie de news reporter şi translator, moderatori. Admini avem deja.
Atenţie! Membrii staffului trebuie să fie activi şi pe forum, altfel în o lună de când nu a mai activat va fi scos din staff şi se va mai putea întoarce numai dacă îşi reîncepe activitatea pe forum.
Nu este greu să fii translator! Există o mulţime de dicţionare online care vă pot ajuta (Vă spun eu unul bun dacă vreţi să fiţi translatori).
Pentru a aplica pentru un post din staff, completaţi următorul formular, pe care îl postaţi în acest topic sau pe grupul facebook Boice Romania, la files.

Nume (facebook şi forum):
Vârsta:
De ce vreau să fac parte din staff (o propoziţie, nu mai mult dacă nu aveţi idei):
Sus In jos
elf8hatsu
I'm A Loner
I'm A Loner
elf8hatsu


Mesaje : 6
Vârstă : 40
Location : Turin, Italy

Boice Romania caută staff! (2013) Empty
MesajSubiect: staff   Boice Romania caută staff! (2013) Icon_minitimeSam Feb 23, 2013 1:43 pm

buna :) sunt atat de fericita ca aveti nevoie de staff, eu am timp liber si vreau s mi-l ocup cu ceva ce imi place adica CNBLUE :) stilul lor de muzica e atat de proaspat si autentic.ce sa mai ii iubesc Very Happy
Sus In jos
stefis
Black Flower
Black Flower
stefis


Mesaje : 167
Vârstă : 24

Boice Romania caută staff! (2013) Empty
MesajSubiect: Re: Boice Romania caută staff! (2013)   Boice Romania caută staff! (2013) Icon_minitimeJoi Mai 09, 2013 10:27 am

Buna! Anuntul mai este valabil? Mi-ar placea oricare dintre posturile de news reporter şi translator sau moderator... si nu cred ca va fi vre-o problema cu activitatea pe forum :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Boice Romania caută staff! (2013) Empty
MesajSubiect: Re: Boice Romania caută staff! (2013)   Boice Romania caută staff! (2013) Icon_minitime

Sus In jos
 
Boice Romania caută staff! (2013)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CNBLUE Romania cauta staff!
» Boice Romania la 3rd K Pop Fan meeting .
» CNBLUE au pregatit cel mai frumos cadou pentru BOICE de White Day ♥ [13.03.2013]
» [PROJECT]SHOW US HOW BOICE YOU ARE!
» Boice au donat 423,889 yeni la concertul de la Yokohama Arena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Anunturi-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente