Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 AYYYYYOOOO!

In jos 
+4
ValyAly29
theefh
★MiRa★
ZawaZawaBurning
8 participanți
AutorMesaj
ZawaZawaBurning
I'm A Loner
I'm A Loner
ZawaZawaBurning


Mesaje : 2

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeDum Mar 03, 2013 12:54 am

Wuzzuuuup? Ana here!
Pai eu am dat de kpop acu vreo trei ani cand o prietena mi-a aratat BigBang related stuff si I kinda liked it, dar eu fiind cu anime-uri and so on, nu m-am omorat prea tare cu asta. Apoi la Nijikon 2011, am dat de DBSK si pot spune ca sunt foarte foarte foarte biased si una dintre cele mai mari Cassies de pe suprafata pamantului. Siiiii datorez faptul ca am descoperit CNBLUE in primul rand oamenilor din Kyuline(stie toata lumea ce e Kyuline? Well daca il stiti pe SuJu's Kyuhyun stiti de...ehem) si Seoul Fm-ului unde am ascultat LOVE de pe Blue Love prima oara. SI BANG! Pune-o pe telefob, urla, canta, do the air guitar si toate cele! Apoi am aflat si de single-urile japoneze si vai am murit nu imi venea sa cred ca sunt si in Japonia, eu fiind intai Japonia-biased si apoi Korea-biased. Si I so like them and their music and their everything...muzica lor e foarte antrenanta si they look soooo goooood in all their videos si ca sa fiu sincera nuci nu stiu daca am vreun bias fiindca sunt toti asa hsjaokdhsmkmdianjdnf...
Deci cam atat, eu sunt foarte hyper de fel and all! I come in peace!
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 7:30 am

Hey you! Bine ai venit! Citește regulamentul și fii cât mai activă! Te invit să dai like paginii facebook Boice Romania și să te înscrii în grupul CN Blue Romania (dacă nu ai făcut-o deja și nu ne cunoaștem de pe facebook).
Care este biaspul tău? Care sunt melodiile tale preferate de la CNBLUE? AYYYYYOOOO! 1541287241
Sus In jos
theefh
Ready N Go
Ready N Go
theefh


Mesaje : 93
Location : Craiova

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeSam Mar 23, 2013 9:09 am

Bine ai venit in familia noastra AYYYYYOOOO! 1053669456
Speram ca te vei distra alaturi de noi AYYYYYOOOO! 2366979804
Sus In jos
ValyAly29
Black Flower
Black Flower
ValyAly29


Mesaje : 126
Vârstă : 24
Location : Neverland ♥(¯`•.•´¯)♥

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeJoi Mar 28, 2013 10:09 am

Hey,Ana!Welcome!!! AYYYYYOOOO! 2616713419 AYYYYYOOOO! 1189120589 Ma bucur sa intalnesc un nou fan C.N.Blue AYYYYYOOOO! 648665356 Eu sunt Valy,incantata de cunostinta cheering Sper sa te simti bine alaturi de noi AYYYYYOOOO! 2685281973 ...si...have fun! AYYYYYOOOO! 2469084891
Sus In jos
MarySRL
Black Flower
Black Flower
MarySRL


Mesaje : 114

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 3:33 am

Am o intrebare: cum faci sa pui pozele asa mari?
sunt noua pe boice si de asta intreb!
pe langa asta mai am o intrebare: cum imi pun o poza de profil?
stiu.. sunt cam sacaitoare pt un black flower!
AYYYYYOOOO! 3289489022
Sus In jos
MarySRL
Black Flower
Black Flower
MarySRL


Mesaje : 114

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 3:34 am

cn blue forever! AYYYYYOOOO! 2685281973
Sus In jos
stefis
Black Flower
Black Flower
stefis


Mesaje : 167
Vârstă : 24

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeMier Mai 01, 2013 11:14 am

Pai, pentru poza de profil: intri in profil unde ai optiunea 'avatar'. acolo. poti sa iti pui orice poza.
Cat despre 'pozele mari', te referi la semnatura?
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeJoi Mai 02, 2013 2:00 am

Mary, ai făcut dublu-post (adică ai postat tot tu de 2 ori la rând). Dacă mai ai ceva de adăugat, dai edit la postare. Uită-te cu atenție și în regulament. ^^
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower
Steph BOICE


Mesaje : 314
Vârstă : 28
Location : Iasi

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeDum Mai 05, 2013 12:24 pm

Bine ai venit in familia Boice Romania!! AYYYYYOOOO! 648665356
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitimeLun Iun 24, 2013 9:25 am

bine ai venit
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Continut sponsorizat





AYYYYYOOOO! Empty
MesajSubiect: Re: AYYYYYOOOO!   AYYYYYOOOO! Icon_minitime

Sus In jos
 
AYYYYYOOOO!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente