Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Boice An Na
I'm A Loner
I'm A Loner
Boice An Na


Mesaje : 25
Vârstă : 31

♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Empty
MesajSubiect: ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪   ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Icon_minitimeMar Aug 13, 2013 3:08 am

♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 1541287241 ♫♬♪♮♫♪    

Hello! Hello!♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 460338459 



Numele meu e Ana. Am 20 de ani. Nu cred ca au importanta detaliile astea. ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 648665356 
Din cate am vazut, majoritatea stiu de cat timp sunt fani CNBLUE. Nu va asteptati sa va spun asa ceva, pentru ca nu prea am dat atentie acestui lucru.♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 1068689485 
Ca pentru, cred ca peste jumatate din fani, totul a inceput odata cu Heartstrings. Mi-a placut foarte mult vocea lui Yong Hwa atunci cand a interpretat Because I miss you.
Vocea lui imi inspira multa liniste si multa emotie. Dupa ce am terminat Heartstrings, m-am uitat la You're Beautiful, iar mai apoi am cautat informatii despre Yong pe Wikipedia. Asa am descoperit ca e liderul unei formatii numite CNBLUE. Curiozitatea m-a impins sa le ascult melodiile. Mi-au placut mult, insa in momentul in care am vizionat concertul Bluestorm din Seul, m-am convins ca sunt cei mai tari.
♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 226790095 
Hehe!! Nu va plictisesc cu povestile mele!!
Melodia preferata: Because I Miss You

Membrul preferat: Ati ghicit!!! Yong Hwa... Hehe... prima iubire nu se uita!!! ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 4129815804 Asta nu inseamna ca ceilalti membrii imi sunt indiferenti.♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 2132602911 
♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Jung_Yong_Hwa_Wallpaper_3_by_yani_sakura
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Empty
MesajSubiect: Re: ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪   ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Icon_minitimeDum Aug 25, 2013 8:03 am

Bine ai venit! Drăguţă prezentare! Eu sunt Mira, admin fondator. Dacă ai vreo nelămurire, nu ezita să îmi spui. ^^
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower
Steph BOICE


Mesaje : 314
Vârstă : 28
Location : Iasi

♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Empty
MesajSubiect: Re: ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪   ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Icon_minitimeVin Aug 30, 2013 10:45 pm

Bine ai venit in familia noastra!!! ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ 1511802750 
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Empty
MesajSubiect: Re: ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪   ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Icon_minitimeSam Aug 31, 2013 2:27 pm

bine ai venit alaturi de noi Ana
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Continut sponsorizat





♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Empty
MesajSubiect: Re: ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪   ♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪ Icon_minitime

Sus In jos
 
♫♬♪♮♫♪✿✿Hello! Hello!✿✿ ♫♬♪♮♫♪
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente