Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mesaje pentru Boices

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Boice An Na
I'm A Loner
I'm A Loner
Boice An Na


Mesaje : 25
Vârstă : 31

Mesaje pentru Boices Empty
MesajSubiect: Mesaje pentru Boices   Mesaje pentru Boices Icon_minitimeJoi Sept 26, 2013 9:47 am

Mesajele băieţilor de pe cărţile poştale din cadrul albumului foto BLUE TRAVEL



Cartea poștală a lui  Yong Hwa din BLUE TRAVEL
"Bună tuturor, sunt eu,Yonghwa. Fotografia cool este din Europa. Mi-a conferit o stare de spirit bună și, de asemenea, un timp minunat. Vă mulțumesc pentru toată dragostea voastră, care mereu mă sprijină."

Mesaje pentru Boices 1233524_588088584585201_1112326684_n



Cartea poștală a lui  Jong Hyun din BLUE TRAVEL

"Bună, acesta este vocalistul și chitaristul, Jong Hyun. Am, de asemenea, o mulțime de amintiri frumoase și cred că ar fi semnificativ dacă le-aş putea împărtăși tuturora^ ^"

Mesaje pentru Boices 1378416_588088334585226_1326797819_n



Cartea poștală a lui Minhyuk din BLUE TRAVEL

"Bună tuturor!!! Aceasta fotografie a fost realizată în primul tur mondial în Europa. Va rugăm să priviţi aceste capturi frumoase pe le-am realizat. Aș dori să mulțumesc tuturor fanilor mei pentru sprijinul lor! Vă iubesc!"

Mesaje pentru Boices 1231486_588087194585340_363278676_n



Cartea poștală a lui  Jungshin din BLUE TRAVEL

"Bună tuturor!!! Aici este Jungshin. Fotografia mea cool a fost realizată în Europa. Deci, vreau să împărtășesc aceasta cu voi. Vreau să trimit toată dragostea și recunoștința mea față de toți Boices care mereu mă sprijină. ^___^"

Mesaje pentru Boices 1186119_588088074585252_629947050_n



Credit: Jap-yuuko_rg, junghina915(@Cnblue 씨엔블루)
Traducere: Boice An Na
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower
Steph BOICE


Mesaje : 314
Vârstă : 28
Location : Iasi

Mesaje pentru Boices Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru Boices   Mesaje pentru Boices Icon_minitimeSam Noi 16, 2013 5:29 am

mereu cu gandul la Boices!!! Sunt asa mandra ca fac parte din acest fandom minunat~Mesaje pentru Boices 1511802750 
Sus In jos
Madi Yoon
I'm A Loner
I'm A Loner



Mesaje : 1

Mesaje pentru Boices Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru Boices   Mesaje pentru Boices Icon_minitimeVin Noi 29, 2013 5:21 pm

Eu locuiesc in Anglia iar anul trecut in septembrie CNBLUE au avut concert ! au fost geniali!!! Yonghwa a promis ca vor reveni ..abia astept!! BOICE e cel mai fain fandom!!! <3 <3 <3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaje pentru Boices Empty
MesajSubiect: Re: Mesaje pentru Boices   Mesaje pentru Boices Icon_minitime

Sus In jos
 
Mesaje pentru Boices
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Yonghwa transmite prin Twitter un mesaj to Boices

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE :: CNBLUE-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente