Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 salutare. sunt virginia

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
virginia
I'm A Loner
I'm A Loner
virginia


Mesaje : 8
Vârstă : 36
Location : craiova

salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 3:15 am

salutare. sunt virginia. imi pare rau ca am intrat si nu am facut nici un post dar am fost ocupata apoi am plecatr la tara unde nu am net si chiarr daca voiam tot nu puteam sa intru. si voi pleca iar luni si ma voi intoarce in octombrie. sunt de langa craiova si sunt studenta la medicina. ascult numai k pop de la o vreme. si ador filmele asiatice. pe baieti ii ascult cam de putin timp desi melodia i'm a loner de cand am auzit-o prima data nu m-am mai dezlipit de ea, dar in rest de abia dde curand le-am ascultat toate albumele. imi plac mult. nju prea ma lasa timpul sa intru sa postez asa ca imi cer iertare.
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: Re: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 4:13 am

Bine ai vent,virginia! Sper sa devii cat mai curand true boice ! Spor la postat si... cam atat. Have fun here! XD
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl
Andrea


Mesaje : 708
Vârstă : 32
Location : Piatra Neamt , Romania

salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: Re: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitimeSam Sept 03, 2011 1:10 pm

Virginia ... si eu voiam la medicina , dar am ramas la drept. Mult succes !
Bun venit printre noi si fii mandra ca esti o boice !
Sus In jos
http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
virginia
I'm A Loner
I'm A Loner
virginia


Mesaje : 8
Vârstă : 36
Location : craiova

salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: Re: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitimeMier Sept 07, 2011 2:16 am

va multumesc de primire. de fapt azi plec acasa la tara. eu am trecut in anul 6 si deja imi mi-e frica de acest ultim an. va pup.
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl
Andrea


Mesaje : 708
Vârstă : 32
Location : Piatra Neamt , Romania

salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: Re: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 5:03 am

Anul 6 ... Ce frumos .. mai ai putin eu abia sunt primul an la Drept.
Sus In jos
http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
Continut sponsorizat





salutare. sunt virginia Empty
MesajSubiect: Re: salutare. sunt virginia   salutare. sunt virginia Icon_minitime

Sus In jos
 
salutare. sunt virginia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Motivul pentru care CNBLUE sunt atat de populari- Ei sunt muzicieni nu idoli !
» SALUTARE LA TOATA LUMEA
» I'm a loner ( Sunt un singuratic )
» Buna!Eu sunt Obscure76^^
» CN BLUE sunt nominalizaţi la mai multe categorii la premiile MAMA 2012

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | Muzica | Pop, Varietati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente