Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Buna!Eu sunt Obscure76^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Obscure76
I'm A Loner
I'm A Loner
Obscure76


Mesaje : 13

Buna!Eu sunt Obscure76^^ Empty
MesajSubiect: Buna!Eu sunt Obscure76^^   Buna!Eu sunt Obscure76^^ Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 7:52 am

buna!
ma numesc Elena si am 16 ani
pai ce pot zice... ador melodia Love! si multe altele si nu mi s-a parut corect sa nu ii bag in seama (asta inseamna sa nu ma inregistrez pe forumul dedicat lor, mai ales de la noi din tara)
si daca tot veni vorba de inregistrat, ca tocmai ma inregistrasem pe un altul, pe Bi Rain, am zis: hai frate,si ei merita!
asa am ajuns aici!sper sa ne intelegem bine si imi pare bine sa va cunosc!
Sus In jos
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower
sweet~lovelight


Mesaje : 415
Vârstă : 27
Location : Right here.

Buna!Eu sunt Obscure76^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Eu sunt Obscure76^^   Buna!Eu sunt Obscure76^^ Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 7:59 am

Hey Obscure! Welcome here!! Sper sa iti placa aici Very Happy Eu sunt Gaby adminul >Very Happy<

Eu personal iti multumesc ca te-ai gandit si la CNBLUE, chiar merita promovati si in Romania, ei fiind foarte unci si talentati ;x
Sus In jos
https://boiceromania.forumgratuit.ro
Obscure76
I'm A Loner
I'm A Loner
Obscure76


Mesaje : 13

Buna!Eu sunt Obscure76^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Eu sunt Obscure76^^   Buna!Eu sunt Obscure76^^ Icon_minitimeDum Mar 06, 2011 8:13 am

multumesc frumos!
intr-adevar, cuvantul "unici" li se potriveste perfect!
pai cum sa nu ma gandesc la ei? de vreo cateva saptamani ascult Love in disperare lol! dar o ador!
Sus In jos
Ana
I'm A Loner
I'm A Loner



Mesaje : 22
Vârstă : 26
Location : Bacau

Buna!Eu sunt Obscure76^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Eu sunt Obscure76^^   Buna!Eu sunt Obscure76^^ Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 12:56 pm

Buna Obscure!Nice to meet you,eu sunt Ana si am 13 anisori
Welcome and happy posting!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna!Eu sunt Obscure76^^ Empty
MesajSubiect: Re: Buna!Eu sunt Obscure76^^   Buna!Eu sunt Obscure76^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna!Eu sunt Obscure76^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Bună!!! ^·^
» Buna<3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente