Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Heeei there <3 Smochinaaa aici :>

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Smochinaaa^_^
I'm A Loner
I'm A Loner
Smochinaaa^_^


Mesaje : 1
Vârstă : 28
Location : Korea - my DreamLand <3

Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitimeSam Aug 11, 2012 7:32 am

^_^ Decii , acum ma descriu Clar ?? okeii :)))))
^_^ Nume? iti zic cand imi revin din amnezie :)) dar hai sa zic ! vezi ca e secret de stat :))))))) Wink ma numesc Carmen :))))
^_^ Poreclee ?? Paaai : Camy sau Smochinaaa [ mai nou ] , zicetimi cum vreti Very Happy
^_^ Varsta ?? peeei : 1652453654456 de ani , citeste numai primele 2 numere :))))) Lool .. Bine Am 16[ Fac 17 ] o.O Cam mare ptr secolul asta noo ?? Ehh asta e soarta :))))))
^_^ Zodiie ?? Paai sa vedemm Varsator , Bcz nush de ce , nu pot descrie zodia da infine =)))))))))
^_^ sunt lenesa :)) Stilu meu care ma caracterizeaza cel mai bine si niciodata nu ma voi satura de aceasta meserie :))))))))) Very Happy
^_^ Adoooooorr Extrem de mult cateii Bine si pisicile dar mai putin Mad
^_^ URASC ROZUL MANELELE SI PITIPOANCELE :-& Asta e siguuur clar :-w
^_^ Sunt de Pe Spatiu ala terestru numit Coreea:))))) sii dintr`un taram pe care il cheaama saaau numesteee COREEALAND sau CORENIAA:))))) Mad ...
^_^ nu pot sa Traiesc fara muzica ea ma nu stiu ma face sa ma simt bine atunci cand o ascult sau o fredonez :)))))) Chiar daca ma chinuie pe mine talentu Ehh BAFTA CHARLIE :)))))))) NO MUSIC=NO LIFE. CLAROS ?? ..
^_^ Yeees baby that's me ... pentru orice alta informatie intrebati Razz ca nu ma supaaar :))
^_^ Kisses Heeei there <3 Smochinaaa aici :> 2012927574
Sus In jos
LoVKY
I'm A Loner
I'm A Loner
LoVKY


Mesaje : 30
Vârstă : 28
Location : Bucuresti

Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Re: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitimeDum Aug 12, 2012 10:37 am

bun venit pe forum si incantata de cunostinta Heeei there <3 Smochinaaa aici :> 648665356
si daca tot ai vrut sa primesti intrebari Heeei there <3 Smochinaaa aici :> 2462436726 Care e trupa ta preferata si de cat timp asculti kpop? Very Happy
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Re: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitimeMar Aug 14, 2012 3:40 am

Buna, Carmen(sau Smochina,cum vrei sa-ti zicem?)! Sper sa te simti bine la noi si se pare ca iubesti emoticoanele de genul ^.^ . Ar fi bine daca ti-ai pune totusi la semnatura ceva legat de CN BLUE, totusi suntem pe un froum despre cnb... have fun!
Sus In jos
ValyAly29
Black Flower
Black Flower
ValyAly29


Mesaje : 126
Vârstă : 24
Location : Neverland ♥(¯`•.•´¯)♥

Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Re: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitimeDum Aug 19, 2012 10:45 pm

Buna,Smochina !!!Eu sunt Valy ^.^ Ma bucur sa te cunosc Very Happy Sper sa iti placa forumul si sper sa putem fi prietene. Intrebare:ai un membru preferat din trupa CN BLUE?Daca,da,atunci care e?
Sus In jos
Roxy_Yumi
Ready N Go
Ready N Go
Roxy_Yumi


Mesaje : 89
Vârstă : 28
Location : Bistrita~Nasaud {Josenii~Bargaului}

Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Re: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitimeJoi Aug 30, 2012 12:57 pm

bine ai venit
interesanta descriere
Sus In jos
http://zonavip.4ulike.com/forum
Continut sponsorizat





Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Empty
MesajSubiect: Re: Heeei there <3 Smochinaaa aici :>   Heeei there <3 Smochinaaa aici :> Icon_minitime

Sus In jos
 
Heeei there <3 Smochinaaa aici :>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Haruka e aici
» aici fana lui minhyuk:))>:D<
» Ai chef să floodezi? Dă un click pe aici....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente