Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Buna<3

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Diddiii
I'm A Loner
I'm A Loner
Diddiii


Mesaje : 2
Vârstă : 29

Buna<3                            Empty
MesajSubiect: Buna<3    Buna<3                            Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 1:35 am

Numele meu este Dana,am 18 ani si sunt din Bucuresti,sunt fana a baietilor nu de foarte mult timp,si asta datorita dramei you're beautiful,apoi am inceput sa ascult melodiile si mi.au palcut din ce in ce mai mult. Cam atat despre mn si pasiunea pt baieti.Daca aveti intrebari le astept cu mare drag >Very Happy<
Sus In jos
http://hottestromania.wikiforum.ro/
★MiRa★
Love Light
Love Light
★MiRa★


Mesaje : 797
Vârstă : 25
Location : Boiceland ^^

Buna<3                            Empty
MesajSubiect: Re: Buna<3    Buna<3                            Icon_minitimeLun Iun 25, 2012 3:13 am

Buna,Dana! Eu sunt Sweet_IU , g-mod. Imi poti spune MiRa sau Miruna. Sper sa te adaptezi repede aici , la noi si sa ne intelegem bine.
Care este membrul tau preferat,daca ai unul si ce melodie sau melodii iti plac cel mai mult ? ^^
Sus In jos
Diddiii
I'm A Loner
I'm A Loner
Diddiii


Mesaje : 2
Vârstă : 29

Buna<3                            Empty
MesajSubiect: Re: Buna<3    Buna<3                            Icon_minitimeMier Iul 04, 2012 3:58 am

Buna,nu pot sa aleg un membru toti au cv special : Yonhwa e simpatic foc, Minhyuk are un zambet bestial, pe Jungshin il ador cu paru prins,pare asa foarte irezistibil, si simpaticul Jonghyun are un par superb si niste ochi pe masura , imi este destul de greu , melodia preferata "I'm a loner ", cat despre adaptare ,o sa fac tot posibilu:d
Sus In jos
http://hottestromania.wikiforum.ro/
ValyAly29
Black Flower
Black Flower
ValyAly29


Mesaje : 126
Vârstă : 24
Location : Neverland ♥(¯`•.•´¯)♥

Buna<3                            Empty
MesajSubiect: Re: Buna<3    Buna<3                            Icon_minitimeSam Iul 21, 2012 9:11 am

Bună, Dana!!!Bine ai venit !eu sunt Valy I love you Sper să fim prietene şi să ne înţelegem bine :)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna<3                            Empty
MesajSubiect: Re: Buna<3    Buna<3                            Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna<3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
»  Bună!!! ^·^
» Buna!Eu sunt Obscure76^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: REGULI & ANUNTURI :: Welcome-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente